Sorma Neden? (2018)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Sorma Neden? (2018)
Sorma Neden? (2018)

Sorma Neden? (2018)

Sorma Neden, düğün gecesinde damadın kaybolması sonrasında yaşananları konu ediyor. Yağmur ile Kayhan evlilik hazırlığındadır. Fakat çevrelerinden kimse bu düğünün gerçekleşmesini istemez. Kaynana ve görümceler Yağmur’u beğenmez ama Kayhan’a söz geçiremezler. Aşkını kalbine gömmeyi başaramamış gelinin eski sevgilisi ise bir umutla çıka gelir. Kimsenin istemediği düğün gecesinde herkesi şok eden bir şey olur. Damat ortadan kaybolmuştur. Kayıp damadı bulmaya çalışan polisler, Kayhan’ın arkadaşları, borçluları, yaşadığı mahallenin esnafı ve ailesini sorguya çeker. Polislerin sorguda öğrendiklerinden sonra işler iyice karışır. Bu macera ve gizem dolu düğünde kaybolan damat bulunabilecek midir?

Tür: Unknown

Aktör & Aktrist: Yiit Ar , Toygan Avanolu , Ylmaz Gruda , Mahmut Gkgz , Sadk Grbz , Burak Satibol , Derya ensoy , Nazl Tosunolu

Yönetmen: Tolga Ba

Senarist: Doguhan Korkut

Ülke: Unknown

Yayın Tarihi: 2018-09-21

Süre: 75 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

0

Puan(1)


#Sorma Neden? Full Hd izle #Sorma Neden? Full Hd seyret #Sorma Neden? sansürsüz